Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Zabezpečovací
systémy

Zabezpečovací
systémy

Nejčastěji se používá pro označení zabezpečovacího systému slovo ALARM. Přesnější označení by však mělo být elektronický poplašný a tísňový systém. Jejich úlohou je zabezpečit ochranu objektu před nevítanými návštěvníky. Případné narušení se signalizuje akusticky nebo opticky přímo na místě za účelem upozornit na narušitele a odradit ho nebo odesílá informace o narušení vzdáleně majiteli objektu, případně na pult PCO.

Chytrý zabezpečovací systém

Pořiďte si

Chytrý zabezpečovací systém

Řídící jednotkou je zabezpečovací ústředna, která vyhodnocuje informace od senzorů rozmístněných po objektu a na podněty reaguje spuštěním signalizačních a komunikačních zařízení.

Ústředna také na základě definovaných uživatelů nebo uživatelských skupin povoluje částečné nebo úplné zapnutí/vypnutí. Když jsou v objektu povolané osoby, ovládá zóny přístupu a zaznamenává události do historie. Proti výpadku elektrického napájení je chráněna záložní baterií, kterou po obnovení napájení znovu dobíjí.

Detektory reagují na pohyb, otevření dveří a oken, otřesy, zvuk rozbití skla a podobné příznaky narušení včetně kouřových a plynových detektorů. Ty mohou být k ústředně připojeny přímo kabelem nebo bezdrátově.

K systémům EZS patří doplňky a příslušenství, které umožňují lehkou a pohodlnou montáž.

Potřebujete víc informací?

VANĚK ALARM s.r.o.
info@vanekalarm.cz
+420 603 551 853

Dodáváme

Spolehlivá řešení

Dodáváme pouze kvalitní a mnoha instalacemi prověřené systémy a produkty, na které se budete moci bez obav spolehnout.