Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Kamerové
systémy

Kamerové
systémy

Umožňují snímat, přenášet, zobrazovat a zaznamenávat obraz (případně i zvuk) ze sledovaného prostoru, monitorovat aktuální situaci a poskytnout důkazy v případě neočekávané situace. Hlavní hodnotu určuje kvalita a detailnost.

Moderní kamerový systém

Pořiďte si

Moderní kamerový systém

Je velmi důležité zvolit takové komponenty kamerového systému, které odpovídají požadavkům náročnosti aplikace, velikosti sledovaného objektu, způsobu zpracování a přenos signálu, odolnost vůči povětrnostním podmínkán a pod. Všechny uvedené kritérie by pak měli jednoznačně určit, zda je na danou instalaci vhodná analogová nebo IP technoligie, černobílé nebo barevné kamery,  kamery s nočním viděním, přísvitem, polohovámím a přiblížením (tzv.PTZ ) nebo dome systémy. Zda je výhodnější záznam videa do PC pomocí digitalizačních karet nebo na harddisk digitálního videorekordéru DVR nebo NVR.
S rostoucími nároky na kvalitu obrazu přicházejí od výrobců stále nové technické řešení, přesto je inovace v tomto segmentu velmi rychlá. Ke kamerovým systémům patří také doplňky (převodníky obrazu, přepínače obrazu a kvadrátory, zesilovače, napájecí zdroje atd.) a instalační materiál (kryty na kamery, držáky, kabeláž atd.).

Potřebujete víc informací?

VANĚK ALARM s.r.o.
info@vanekalarm.cz
+420 603 551 853

Dodáváme

Spolehlivá řešení

Dodáváme pouze kvalitní a mnoha instalacemi prověřené systémy a produkty, na které se budete moci bez obav spolehnout.